OFERTA PODSTAWOWA

Zacznę od kluczowego pytania. Następnie przedstawię dwa mocne argumenty uwiarygadniające odpowiedź, by na końcu dojść do meritum. 

Zacznę od kluczowego pytania. Następnie przedstawię dwa mocne argumenty uwiarygadniające odpowiedź, by na końcu dojść do meritum. 

Czy można ufać Peh'owi?

Absolutnie nie, bo mam fatalną opinię w internecie. Konkretnie jedną w jednym miejscu i pochodzącą sprzed 10 lat. Faktycznie raz nawaliłem. Któż z nas jest doskonały? Były to czasy, kiedy podpisywało się umowy nawet na dwa lata do przodu.O takie miałem Eldorado. W mojej chaotycznej naturze, przypadkiem, bez złych intencji  podpisałem dwie umowy na jeden termin. Ale nie to było największym błędem, lecz to że zamiast klientom powiedzieć prawdę, zacząłem wciskać im kity. Szkoda gadać. To było niedojrzałe zachowanie i do dziś kiedy o tym myślę jest mi wstyd. Musisz jednak wiedzieć, że nie zostawiłem tych ludzi na lodzie. Wysłałem kolegę po fachu. Fakt, Wojtek nie zrobił takich zdjęć jak ja, bo nie jest mną, ale nie schrzanił tego wesela, które sam zresztą obrabiałem. Cała reszta, zwłaszcza wszystko co wypisuje niejaki milimetr_82, to kompletna, z palca wyssana bzdura. To jeden z przykładów ilustrujących sieć, internet jako szambo. Tyle w temacie.

Zaufanie jest naszą walutą przyszłości, a ja chcę być bardzo w nią zasobny :) Dwa poniższe argumenty przyczynią się do tego niechybnie jako żywo :)

Oferuję Ci zaspokojenie potrzeby posiadania dobrych zdjęć. Takich, które z dumą wiesza się na ścianie, by później słuchać zachwytów gości:

- Och! Jak pięknie wyszłaś Beatko, jakby 10 lat mniej. Niee, co ja plotę. 13 albo i 14. Jak nic.

- Taaak. Taką Cię pamiętam, jak się poznałyśmy. Wspaniały fotoszop. Hihihi :)

- Ach, cudowne to zdjęcie. Takie ciepłe, pogodne. Widać, że się kochacie.

- O!Bruce Willis!  A, nieee. To Ty Andrzejku?! Kipisz testosteronem brachu :)

- Nooo, powiem Ci, z Gajeczką do twarzy Ci. Ale ciii…

Oferuję Ci zdjęcia, które w ramkach i w albumach przetrwają Ciebie. Dla następnych pokoleń staną się wspomnieniem o Tobie. Oglądacie czasem zdjęcia swoich rodziców, dziadków? W moim wydaniu, to będzie piękne wspomnienie. Estetyczne, barwne, ale przede wszystkim - jak żywe. Takie Prawdziwe.

Specjalizuję się w prawdzie na fotografii.  Lubię podglądać i fotografować ludzi, gdy o tym nie wiedzą. Kiedy zachowują się naturalnie. Ale w krótkim dystansie też sobie świetnie radzę. Szczery uśmiech i dobre słowo moją receptą na zjednywanie sobie ludzi. Sprawiam, że otwierają się przede mną, a ja w tedy... Pstryk - PRAWDA.

Pstryk - SZCZEROŚĆ.

Pstryk - SPONTANICZNOŚĆ.

Zobacz portfolio, a przekonasz się sama / sam.

Lubię się dzielić. A że najwięcej mam wiedzy i doświadczenia fotograficznego, to oferuję Ci je w postaci artykułów składających się na cykl  “Rodzina w Obiektywie - poradnik praktyczny”. To dopiero początek mojego dzielenia się. Mam marzenie, by robić to na szeroką skalę. Chcę skutecznie promować dobrą, lub choćby tylko poprawną, kompozycyjnie nieokaleczoną fotografię. Będę to robił  głównie poprzez kanał wideo wspierany przez media społecznościowe, newsletter, sms i wszelkie inne środki komunikacji. Ale na to potrzeba pieniędzy.

Więc oferuję deal. Ty zamawiasz moje zdjęcia, a ja spełniam swoje marzenia. Fantastycznie, prawda? Szczodrze i efektywnie dzielę się wiedzą, doświadczeniem oraz pasją do fotografii. Infekuję wiedzą i uśmiechem :)

3 twarde argumenty za wyborem mojej ofert

1.

Mam świetne referencje jako fotograf.

2.

Nie gorsze opinie zebrałem jako nauczyciel fotografii.

3.

Param się fotografią od ponad 20 lat. Rzemiosła uczyłem się w czasach gdy automatyka nie zastępowała myślenia. Jestem właściwą osobą na właściwym miejscu.

© 2023 by Fundacja Społecznie Wrażliwi

www.spoleczniewrazliwi.pl

  • Facebook - White Circle