OFERTA PODSTAWOWA

Zaufanie jest naszą walutą przyszłości, a ja chcę być bardzo w nią zasobny :) Dwa poniższe argumenty przyczynią się do tego niechybnie jako żywo. Mam nadzieję.

1.

Mam świetne referencje jako fotograf

2.

Nie gorsze jako nauczyciel fotografii 

Coś jeszcze? :))

Oferuję Ci zaspokojenie potrzeby posiadania dobrych zdjęć. Takich, które z dumą wiesza się na ścianie, by później słuchać zachwytów gości:

- Och! Jak pięknie wyszłaś Beatko, jakby 10 lat mniej. Niee, co ja plotę. 13 albo i 14. Jak nic.

- Taaak. Taką Cię pamiętam, jak się poznałyśmy. Wspaniały fotoszop. Hihihi :)

- Ach, cudowne to zdjęcie. Takie ciepłe, pogodne. Widać, że się kochacie.

- O!Bruce Willis!  A, nieee. To Ty Andrzejku?! Kipisz testosteronem brachu :)

- Nooo, powiem Ci, z Gajeczką do twarzy Ci. Ale ciii…

Oferuję Ci zdjęcia, które w ramkach i w albumach przetrwają Ciebie. Dla następnych pokoleń staną się wspomnieniem o Tobie. Oglądacie czasem zdjęcia swoich rodziców, dziadków? W moim wydaniu, to będzie piękne wspomnienie. Estetyczne, barwne, ale przede wszystkim - jak żywe. Takie Prawdziwe.

Specjalizuję się w prawdzie na fotografii.  Lubię podglądać i fotografować ludzi, gdy o tym nie wiedzą. Kiedy zachowują się naturalnie. Ale w krótkim dystansie też sobie świetnie radzę. Szczery uśmiech i dobre słowo moją receptą na zjednywanie sobie ludzi. Sprawiam, że otwierają się przede mną, a ja w tedy...

Pstryk - PRAWDA.

Pstryk - SZCZEROŚĆ.

Pstryk - SPONTANICZNOŚĆ.

Wierzę, ba! Jestem pewien na tyle na ile może być czegokolwiek pewnym, że dobro powraca. Pewność swą czerpię z doświadczenia. Uważam, że talenty które mamy powinniśmy wykorzystywać nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla dobra ogółu. Dawać z siebie to co w nas najlepszcze i czego mamy w nadmiarze. Z pośród wielu moich talentów, wśród których skromność zajmuje wysoką pozycję, talenty fotograficzne i dydaktyczne wysuwają się na pierwszy plan :) Nie twierdzę, że jestem najlepszy. Absolutnie. Twierdzę, że mam pod dostatkiem doświadczenia i wiedzy którymi się podzielę z każdym, kto skłonny będzie z nich skorzystać.

Przyczyniając się do poprawy jakości zdjęć w albumach, galeriach, telefonach przyczyniam się do poprawy jakości życia. Osobom wrażliwym umożliwiam swobodę wypowiedzi artystycznej poprzez dzielenie się warsztatem. Bardzo wiele takich osób widzę wokół siebie. Posiadanie pasji również wpływa na jakość życia. Marzę i dążę do tego, by robić to na dużą skalę. Chcę wylansować trwały trend, w którym to dobre zdjęcia staną się modne, a wrzucanie foć stanie się passe. Do realizacji marzeń są potrzebne, niestety, pieniądze. Między innymi dlatego powołałem do życia Fundację Społecznie Wrażliwi. LubieFotografie.pl jest projektem fundacji a ja jestem, póki co, jej jedynym majątkiem.

Więc oferuję deal. Ty zamawiasz moje zdjęcia, uczestniczysz w kursach i co tam jeszcze, a ja spełniam swoje marzenia :) Fantastycznie, prawda?

Od 10 do 80% tego co zarobię na swoich talentach przeznaczam na rzecz Społecznie Wrażliwych.

Fragment mojego portfolio

Angelika i Jarek

1/20

Myślę o tej fundacji jak o dobru wspólnym i wierzę, że kiedyś i Ty tak będziesz o niej myśleć. Dlatego Społecznie Wrażliwi prowadzą w pełni jawną księgowość i rozliczają się z każdej złotówki. Z tych pieniędzy, będę finansował misję szczodrego dzielenia się wiedzą, infekowania pasją i uśmiechem :) Plan działania jak i więcej o samej fundacji na www.spoleczniewrazliwi.pl

Poznaj szczegółową ofertę na zdjęcia:

© 2023 by Fundacja Społecznie Wrażliwi

www.spoleczniewrazliwi.pl

  • Facebook - White Circle