KURS

PODSTAW

FOTOGRAFII

ORAZ

OBSŁUGI

APARATU

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

uzyskiwać 90% ostrych zdjęć

Prawidłowe ustawienie ostrości, wogóle ostrość zdjęcia to absolutne "musisz mieć", by nazwać zdjęcie dobrym. Jej brak to bardzo częsta usterka amatorskiej fotografii.  Tym czasem opanowanie tego aspektu fotografii jest banalnie proste, jeśli tylko zna się przyczyny nieostrości. Właśnie o przyczynach nieostrości i o zapobieganiu jej, będziemy uczyli się w tej części kursu. 

kontrolować jasność zdjęcia 

Kolejnym "musisz mieć", by nazwać zdjęcie dobrym, czy choćby tylko udanym, jest opanowanie jasności zdjęcia, w języku fotografii EKSPOZYCJI. Brak opanowania jej przejawia się niedoświetlonymi zdjęciami, rzadziej prześwietlonymi. I znów. Kontrola jej jest prosta, jeśli tylko rozumie się jak powstaje zdjęcie. O tym opowiem Wam w tej części kursu. To będzie czas na ISO, MIGAWKĘ, PRZYSŁONĘ I ŚWIATŁOMIERZ. 

zachowywać prawidłową kolorystykę zdjęcia 

Ostre i dobrze naświetlone zdjęcia, to 90% sukcesu. Jeśli dołożymy do tego ładne, naturalnie wyglądające kolory, to mamy świętą trójcę kryteriów poprawności technicznej zdjęcia. 

świetnie ogarniać swój aparat 

Teraz pozostaje przełożyć to na praktykę. Obsługa aparatu, staje się o wiele prostsza gdy ma się wiedzę z poprzednich rozdziałów. To będzie ten czas, w którym aparat przestanie wkurzać a zacznie dawać przewidziane i pożądane efekty. Udane zdjęcia. Ciekawe zdjęcia. Coraz więcej dobrych zdjęć. 

czerpać przyjemność z fotografowania 

Suma tych składników składa się na przyjemność, jaką daje fotografowanie i oglądanie dobrych zdjęć własnego autorstwa. Staje się ujściem dla wrażliwości autora, autorki. Opanowanie zagadnień technicznych i sprawne posługiwanie się aparatem, pozwalają na twórcze przetwarzanie rzeczywistości utrwalanej na fotografii

DLACZEGO JA?

Bo jestem dobry w tym co robię. Bo robię to skutecznie. Bo ja po prostu lubię to robić :) 

6
O28
25
O30
O25
12
O12
O22
o1
11
O15
9
21
19
8
10
17
13

Na takie referencje pracuję od 2010 roku. Najpierw jako fotokursy.com.pl, a od 2013 jak LubieFotografie.pl. Zadowolenie klientów, ich szczere uśmiechy i podziękowania, to dla mnie najcenniejsza nagroda. Takie opinie, to mój powód do dumy. Dla uczniów i uczennic gwarancja najwyższej jakości  mojego kursu wyrażana skutecznością.  

 

GDZIE I KIEDY?

LUBLIN

11.07.2020

LUBLIN

01.08.2020

WARSZAWA

18.07.2020

WARSZAWA

08.08.2020

KATOWICE

25.07.2020

REZERWUJ

KATOWICE

15.08.2020

REZERWUJ

ZA ILE?

0

Dla osób, które uzyskają minimum 80% w teście końcowym darmowego kursu   "Człowiek Na Fotografii"  i będą miały odrobinę szczęścia.

149

Dla osób, które samodzielnie opanują podstawy teorii korzystając z bezpłatnego 

kursu "Człowiek Na Fotografii"

299

Dla osób, które chcą całą wiedzę i umiejętności przyswoić podczas zajęć stacjonarnych z Peh'em :)

100%

Zysku ze sprzedaży kursu zasila Fundację Społecznie Wrażliwi

W CENIE

  • 10 godzin kursu podstaw fotografii

  • standard 1 nauczyciel na 6 osób

  • dyplom ukończenia szkolenia