Masz pytania?

Chcesz się umówić? 

786 977 008

Dominik Peh

1/2

OFERTA DLA FIRM

Oferuję Ci autorski miks reportażu i pozingu :) Rodzinny album składający się z złapanych chwil i wyreżyserowanych momentów. Jeśli masz pogodnego ducha, to ja to uchwycę i utrwalę na fotografii. Jeśli jednak jesteś zły, smutny i zgorzkniały, to lepiej nie dzwoń do mnie.

 

Oferuję Ci wspólne spędzenie czasu. Zaczniemy od rozmowy. Od poznania się. Interesuje mnie przede wszystkim jakimi jesteś człowiekiem. To właśnie ta ciekawość ludzi pchnęła mnie w kierunku fotografii. Pierwsze minuty spędzamy przy kawusi, wodzie czy co tam kto lubi i potrzebuje. Rozmawiamy, opowiadamy dowcipy, śmiejemy się bądź nie. Generalnie rozluźniamy się. Tak więc bez obawy, nie będę robił testów psychologicznych :) Dobrych ludzi się po prostu czuje.  W sposób wymykający się racjonalnemu opisowi.

 

Od pierwszych chwil będę oswajał Cię z ku Tobie zwróconym aparatem, z wycelowanym obiektywem. Jak już pojemy i popijemy, to pójdziemy...nie! Nie zapalić! Na pewno nie papierocha. Pójdziemy gdzieś i będziemy robić coś a ja w tym czasie będę fotografował Ciebie i Twoją rodzinę. Czasem Was ustawię tu, czasem tam (klasyczny pozing), ale najczęściej pozwolę się Wam zachowywać swobodnie, by móc swobodnie improwizować. W takich okolicznościach rodzą się zdjęcia w moim portfolio.

Co zawiera cena?

  • 2 godziny z Peh’em, które zrodzą:

  • 20 zdjęć w wysokiej rozdzielczości

  • 20 odbitek 15 x 21 w albumie          

  • 1 powiększenie 20 x 30 w ramie

  • 1 galeria www z przyciskiem “pobierz” 

*

*do wyboru z pośród kilkudziesięciu

499 zł

W dniach 25-27 maja 2018

399 zł

© 2023 by Fundacja Społecznie Wrażliwi

www.spoleczniewrazliwi.pl

  • Facebook - White Circle