Poniżej kilka wybranych faktów z mojego życiorysu. Jak można się zorientować, nie urwałem się z choinki. Fotografia jest moją pasją od 25 lat. Jako, że jej bliźniaczą siostrą jest film, z realizacją prostych form wideo też sobie nieźle radzę. No cóż. Nie są to zapewne spektakularne sukcesy. Nie dorobiłem się majątku, ale wszystko co robiłem, robiłem szczerze i z pełnym zaangażowaniem.

2014.07.08 

Rusza Społeczna Telewizja Obywatelska TOtv.pl

TOtv. przetrwała rok. To dla mnie bardzo cenne doświadczenie. Korzystam z niego do dziś.  Można na to spojrzeć na dwa sposoby. Biorąc pod uwagę skromne środki jakimi dysponowaliśmy w stosunku do ilości wyprodukowanego wideo, to był sukces. Sądząc jednak po tym, że TOtv.pl padała, to była porażka. Więcej o TOtv.pl piszę na stronie Fundacji Społecznie Wrażliwi.

2014.05.08 

powołuję do życia Fundację Społecznie Wrażliwi

Punkt 3 i 4 paragrafu 8 statutu fundacji brzmi: 
3) Rozwój,organizacja i prowadzenie Społecznego Portalu Edukacyjnego LubieFotografie.pl;
4) odkrywanie radości z fotografowania i tworzenia wideo poprzez propagowanie świadomego korzystania z aparatu fotograficznego i kamery;

Fundacja Społecznie Wrażliwi jest moją reakcją na zło tego świata. Próbą przeciwstawienia się mu. Wyrazem mojej społecznej wrażliwości. Do tego stopnia angażowałem się w działania fundacji, że na jakiś czas zapomniałem kim jestem i na czym znam się najlepiej.

2013.09.28 

Dziecko w Obiektywie II -  Lublin

Jeśli bytomska edycja Dziecka w Obiektywie była sukcesem, to lubelska była wielkim sukcesem :) 40 rodziców w galerii Labirynt przez dwa dni uczyło się jak fotografować swoje pociechy. 2 minuty w głównym wydaniu wiadomości poświęciła temu wydarzeniu Panorama TVP Lublin.  

© 2023 by Fundacja Społecznie Wrażliwi

www.spoleczniewrazliwi.pl

  • Facebook - White Circle